Pánské parfémy Hugo Boss

Která značka lépe vystihuje moderního, elegantního a sebevědomého muže než právě módní značka Hugo Boss? A proto není divu, když nejen jeho luxusní oděvy, ale i jeho ne o nic méně luxusní parfémy, jsou opravdu tou pravou a jedinou volbou pokud chcete podtrhnout svoji výjimečnost, svou mužnost.

Hugo Boss Boss The Scent

Omamná vůně mužného parfému Hugo Boss Boss The Scent vás okouzlí či spíše ohromí svou jedinečnou vůní kůže, spolu s dalšími ingrediencemi, které tvoří parfém The Scent.

Tyto vybrané vůně, mají převážně atmosféru horkého prostředí Afriky, kde můžeme opravdu zažít výjimečnou vůni a sní jedinečné zážitky. S touto vůní se budete cítit silně, svůdně a jednoduše naprosto neodolatelně! Neupoutáte pozornost pouze jedné ženy, ale hned celého tuctu žen, které budou dychtit po vaší pozornosti a to už stojí za vyzkoušení, co myslíte?

Hugo Boss Boss The Scent toaletní voda

Hlava: zázvor, bergamot, mandarinka
Srdce: levandula, maninka
Základ: kůže, dřevité tóny
Hodnocení: 3,6 ⭐ dle Fragrantica.com

Hugo Boss Boss Bottled Unlimited

Pánská vůně Hugo Boss Boss Bottled Unlimited je svěží, ale přitom nasládlá a dřevitá. Jen s ní budete úžasný a získáte vysoké sebevědomí. S touto vůní si užijete nekonečný aromatický zážitek a všem ženám se podlomí kolena.

Toaletní voda Boss Bottled Unlimited byla inpirována lesem, prostředím klidu a harmonie. Přírodní opojení symbolizují výrazné tóny máty, pižma a dřeva, která dávají dohromady koktejl divokosti a vyvolávají nespoutanou touhu žít.

Hugo Boss Boss Bottled Unlimited toaletní voda

Hlava: máta, lístky fialky
Srdce: skořice, růže, ananas
Základ: cist, pižmo, santalové dřevo
Hodnocení: 4,1 ⭐ dle Fragrantica.com

Hugo Boss Boss In Motion

Pánský parfém Hugo Boss Boss In Motion je moderní a dynamická vůně, která vás napumpuje adrenalinem. Je vytvořena pro muže, kteří se rádi řídí instinktem a rádi vítězí v různých životních výzvách. S parfém Boss In Motion budete vyzařovat sebejistotu a tajemnem. 

Tento mužný, energií překypující a přitom smyslný parfém se hodí pro každou příležitost. S Hugo Boss Boss In Motion budete připraven dělat vše na 100% jak v práci, tak ve volném čase.

Hugo Boss In Motion toaletní voda

Hlava: bazalka, lístky fialky, bergamot
Srdce: muškátový oříšek, růžový pepř, kardamom, skořice
Základ: dřevité tóny, pižmo, vetiver, santalové dřevo
Hodnocení: 3,9 ⭐ dle Fragrantica.com

Hugo Boss Boss Bottled Night

Pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Night je dřevitá vůně s aromatickými tóny. Byla stvořena pro muže, kteří se chtějí cítit svůdně a přitom mužně, a to během večerních a slavnostních příležitostí. Boss Bottled Night vás uchvátí smyslností, energií a skrytou vášní. Dokonale podtrhne vaši osobitost a jedinečnost.

Hugo Boss Boss Bottled Night toaletní voda

Hlava: bříza, levandule
Srdce: fialka
Základ: dřevité tóny, pižmo
Hodnocení: 3,8 ⭐ dle Fragrantica.com

Napsat komentář