Gucci Bloom

Omamná pudrová vůně květin dokáže v každé ženě probudit touhu, lásku a chuť se rozmazlovat a být rozmazlována.

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom

Pudrově růžová vůně v tak trochu retro flakonku osloví každou ženu, která miluje sladké a stylové vůně, které neztrácí na eleganci, ale i hravosti.

Z portfolia módního domu Gucci vzešlo už mnoho vůní, které mají zaslouženě své místo mezi top světovými parfémy a proto je skoro jasné, že další novinka v podobě této parfémované vody bude znovu skutečným zážitkem a tou pravou volbou při výběru nové vůně. Samotná dámská vůně Bloom je sladká na první pohled, ale i na první přivonění, a to tentokrát bez jakéhokoliv přehánění. Její omamné vonné tóny jsou složeny pouze a čistě z květinových vonných ingrediencí. Vůně se Vám může na první pohled zdát jako spíše květinková, tedy letní, ale nenechte se zmást. První dojem je možná výraznější a hravější, ovšem potom, co se vůně rozvolní, poznáte její elegantní stránku a dáte nám jistě za pravdu, že se perfektně hodí i do chladnějšího ročního období, kdy Vás zahřeje a naladí na pozitivní vlnu.

Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom a její vonné složení:

Hlava: zimolez

Srdce: kořen kosatce

Základ: tuberóza, jasmín sambac

Na úvod se nemusíte bát, že byste vůni Gucci Bloom přehlédly. Je skutečně výrazná a nasládlá díky jedné velmi výrazné květině, kterou je zimolez. K tomu se posléze přidá srdce parfémů, tvořené smyslným a provokativním kořenem kosatce a nakonec v základu parfému objevíte kompozici tuberózy a aromatického jasmínu, které jsou jednoznačně odzbrojující.